Користувачів Uber планують блокувати за погану поведінку

фото: www.5.ua

З 19 вересня користувачі програми Uber отримуватимуть оцінку за свою поведінку під час поїздки. Якщо рейтинг пасажира опуститься нижче 4 балів, то він буде позбавлений можливості користуватися додатком Uber найближчі півроку. Оновлення буде введено в Австралії та Новій Зеландії.

У компанії заявили, що за допомогою таких жорстких методів вони хочуть змусити пасажирів переглянути свою поведінку і проявляти повагу до водіїв. Користувачам, чий рейтинг впаде до позначки в 4 бали, доступ буде заблокований не відразу, а після кількох попереджень. Крім того, в компанії готові піти назустріч і дати кілька порад, як поліпшити свій рейтинг.

Причини, які слугували основою для заборони на використання сервісу Uber, повідомлятися не будуть. Для того аби самостійно визначити причину падіння рейтингу, можна ознайомитися з переліком правил на офіційному сайті Uber. Якщо пасажир фізично контактує з водієм, завдає шкоди автомобілю, використовує ненормативну лексику, то в такому випадку рейтинг може знизитися.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*