“The New York Times” розповів правду про політичне життя Трампа

фото: Us.makemefeed.com

Джерело з адміністрації американського Президента, яке було вимушене залишитись невідомим, розповіло про рух опору серед американського уряду. За словами автора, президентство містера Трапма стало причиною розколу серед американських політиків та суспільства. Причина цього – різка, занадто імпульсивна та аморальна поведінка Президента, яка шкодить американському майбутньому.

За словами автора, Дональд Трапм, являючись представником Республіканської Партії, приймає урядові рішення, близькі консерваторам, які обмежують вільну торгівлю та демократію. Окрім того, через постійний тиск багато урядових рішень приймаються недопрацьованими, що примушує до їх повторного перегляду та спростування.

Результатом цього є “ президентство подвійної політики ”, яке проявляє себе у критичній та різкій позиції Президента у публічних виступах, але доброзичливих та відкритих діях американського уряду.

Це відбувається саме тому, що частина підлеглих американського Президента, залишаючись патріотами своєї держави, роблять усе, щоб протидіяти тим урядовим рішенням, які шкодять американському суспільству та демократії. При цьому, автор зазначив, що він не є представником «опором» лівих. Він пишається Америкою та готовий на все, щоб зробити її безпечною та квітучою.

Наприкінці статті автор закликав американців прислухатися до останніх слів Джона Маккейна: “Сенатор Джон Маккейн сформулював цю ідею краще за всіх у своєму прощальному листі. Всі американці повинні прислухатися до його слів і звільнитися від пастки, з високою метою об’єднання на основі наших спільних цінностей і любові до нашої великої країни. “

Дональд Трамп вже зробив заяву щодо такої різкої публікації, назвавши статтю фейком, та доручив спецслужбам вичислити автора.,

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*