Фінансовий експерт визначив зацікавлених у девальвації гривні

фото: economy.apostrophe.ua

Курс української валюти стрімко падає вниз. На початку минулого місяця долар коштував 27,7 гривні, а сьогодні вже 28,49 за один американський долар.

Фінансовий експерт Олександр Кущ у себе на сторінці в соціальній мережі опублікував пост, в якому перерахував «інститути», що зацікавлені в падінні курсу національної валюти.

За словами експерта, одним з «інститутів», який знаходиться у виграшній ситуації, є уряд країни, оскільки в казну надходить додатковий капітал з митниці.

Він зазначив, що НБУ також зацікавлений, оскільки він може вигідно заробити на «іграх» з курсом. Також Нацбанк має приріст доходів від підвищення відсотка на кредити, які вони надають комерційним банкам.
Кущ підкреслив, що в девальвації гривні ще зацікавлені великі об’єднання промислових підприємств, оскільки вони отримують різницю в курсі. Стабільність гривні не принесе їм великого доходу, зазначив він.

Експерт підсумував, що в невигідному становищі залишаються тільки прості люди, оскільки отримують заробітні плати та сплачують податки.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Ілля Ветров

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*