У Гройсмана є план, як повернути в Україну трудових мігрантів

фото: Iamir.info

З розвалом економіки України, з підвищенням цін на ЖКГ, продукти харчування і промислові товари, а також у зв’язку з безробіттям, багато українців намагаються знайти своє щастя за кордоном. Деякі відразу їдуть самі та з часом, коли влаштовуються і забирають сім’ї, інші ризикують і відразу їдуть вже з сім’ями.

У Кабміні занепокоєні масовою трудовою міграцією, адже люди поїхавши тимчасово працювати, залишаються на постійне проживання.

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман знає, як повернути людей, по-перше, він пропонує заморозити міграцію. І тут відразу виникає питання, яким методом глава уряду збирається це здійснити, закрити в’їзд і виїзд для українських громадян?

Далі Гройсман пропонує підвищити зарплати робочим, але і тут же виходить не стикування, з підняттям зарплат, автоматично піднімаються ціни на проживання та соціальні потреби людини.

Одне хочеться сказати, що все добре, що країна спрямована на Європейський Союз, от тільки у нашого народу все одно інший менталітет.

Щоб зупинити свій народ, який біжить в ту ж Європу і Росію, треба всього-на-всього почати з підняття промисловості. Щоб люди працювали на заводах, фабриках, і почували себе соціально захищеними. А для цього необхідно повернути державі всі стратегічні промислові підприємства.

Що ж робиться у нас? На сайті Держмайна України опублікований список держпідприємств, які виставили на торги, у списках є Одеський припортовий завод, “Укрнафтопродукт” і навіть “Турбоатом” з “МКК Космотрас”.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*