Харчування в українських в’язницях шокувало мережу

фото: blogerov.net

На просторах Інтернету дуже часто писали про те, як годують українських в’язнів. Одні інформаційні видання публікували новину, що зеків годують гниллю, помиями і їжею з хробаками, інші заперечували цей факт і надавали інформацію про те, що цих людей годують набагато краще і смачніше, ніж дітей у школах або ж у лікарнях, оскільки наша держава виділяє достатньо грошей на продукти. Однак тепер українські журналісти дізналися, чим же насправді харчуються в тюрмах, і цьому є доказ, а сааме відео з тюремної їдальні.

(на відео присутня ненормативна лексика!)

Відео зняв в’язень зі столової Ігренського виправного центру №133, який знаходиться в Дніпрі. Даний ролик розлетівся Інтернетом. У ньому чітко зображено, що меню злочинців далеко не найкраще. Їх і насправді годують столовим мотлохом.

Ось, наприклад, цей супчик виготовлений з води, огірка і перлової каші. Складається враження, що це навіть не суп, а звичайна юшка, якою вже точно не наїсися.

За деякими даними, у цьому виправному центрі нормальні продукти все ж таки є і зберігаються вони на складі. З них можна готувати свіжу і набагато калорійнішу їжу, яка і потрібна, але працівники їдальні, схоже, не поспішають дотримуватися норми. Хоча, можливо, начальство виправного центру, забирає продукти додому або продає? Так чи інакше, але факт залишається фактом, харчування людей, які відбувають термін за той чи інший злочин гірше собак…

Якщо подивитися на це з іншого боку, то в’язниця – це не курорт! І якщо ти скоїв протиправне діяння, то будь готовий до того, що на зоні солодкого життя і смачної їжі тобі не бачити!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*