До столиці України прибули представники МВФ

фото: news24.in.ua

Представник Міжнародного Валютного Фонду Йост Люнгман повідомив, що до Києва прибула місія Фонду для переговорів і спостереження за виконанням умов МВФ.

Переговори торкнуться економічної та політичної ситуації в Україні, також буде обговорена фінансова допомога державі. Місію очолює Рон ван Руден. Залишатися в Україні представники МВФ планують до дев’ятнадцятого вересня.

Крім цього буде розглянуто питання про політику, що спрямована на збереження економічної стабільності, розвиток економіки та інклюзивне підвищення.

На вимогу МВФ для отримання наступного траншу Україна зобов’язана була прийняти закон про «Антикорупційний суд», зробивши зміни в законодавстві. Також Фонд наполягає на підвищенні ціни на газ.

Представники МВФ оцінять роботу уряду, пов’язану з реформами та вимогами Фонду. Якщо всі дані вимоги вважатимуть виконаними, то Україна має можливість отримати до весни 2019-го року ще 1,9 мільярда доларів в кредит. За цим договором Україна вже отримала на 8,7 мільярда доларів.

Виконуюча обов’язки міністра фінансів Оксана Макарова сказала, що розраховує обговорити питання про продовження кредитування України й після закінчення даного договору. А голова Національного Банку України заявив, що отримання наступного траншу має позитивно позначитися на валютному ринку України, а також залучити нових інвесторів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Ілля Ветров

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*