У Києві вимагають зміни законодавства України

У Києві біля будівлі Верховної Ради проходить мітинг за підтримкою декількох радикальних партій і громадських рухів. Основна частина присутніх одягнена у футболки з емблемами «Національного корпусу» і «Свободи», а також має при собі прапори з відповідною символікою.

Мітинг зібрався дуже швидко. Десь о 9.30 ранку представники «Національного корпусу», «Національних дружин» і «Свободи» зібралися біля виходу з метро «Арсенальна» і пішли до Верховної Ради. До десятої ранку їх було вже понад тисячі.

Мітингувальники вимагають змінити виборче законодавство, скасувавши закони, які були прийняті при президенті Януковичі. Як стало відомо, депутати повинні прийняти зміни максимум за один рік до самих виборів у Раду, а це означає, що крайній термін внесення змін – жовтень 2018-го року.

Представники радикальних політичних сил наполягають, щоб голосування проходило за відкритими списками. А також вони закликають до скасування мажоритарної системи. За словами представників мітингувальників, стара система дозволяє чинному президенту маніпулювати виборами, переставляючи пріоритети в партійних списках, тобто, голосуючи за партію, ніколи не знаєш, хто саме з партійних лідерів представлятиме народ , як депутат.

Також активісти вимагають ввести обмеження на ефірний час і рекламу, оскільки менш заможні представники не можуть конкурувати з бізнесменами.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Ілля Ветров

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*