Українцям недостатньо здорового способу життя щоб вижити

фото: www.intex-press.by

Громадяни України підхопили тенденцію ЗСЖ — багато скоротили споживання алкоголю і сигарет. Притому, на жаль, більше нічого позитивного про здоров’я нації зараз не скажеш.

Алкоголізм, продукти поганої якості, сидячий спосіб життя і переважаюча бідність, ставлять Україну ледь не на вершину списку найбільш нездорових націй Європи і світу. Всесвітня організація охорони здоров’я склала рейтинг, де Україна на сумному 97-му місці з 156. Приміром, Білорусь розташувалася на 54-й позиції, Росія — на 73-му, Молдова — на 75-й.

За якістю здоров’я і медобслуговування Україні поступаються лише країни третього світу, такі як Африка та Афганістан. Українці живуть у середньому на 10-12 років менше, ніж у ЄС, а ці показники погіршуються щорічно.

Найчастіше українці скаржаться на хвороби кровоносної, травної та сечостатевої систем. У трійку найбільш хворіють регіонів потрапляє Київська, Дніпропетровська та Івано-Франківська область, де перераховані вище недуги особливо поширені.

Серцево-судинні захворювання – це причина 68% смертей в Україні, що перевищує в два рази показники ЄС. І все з-за одвічно порожніх гаманців, забрудненої екології та регулярного стресу.

«Неякісна питна вода і дешеві продукти харчування, в яких містяться шкідливі для організму жири, призводять до порушення обміну речовин, провокуючого ожиріння», — констатує заступник головного лікаря столичної Олександрівської лікарні Михайло Гриньов.

Але, на жаль, це нам з вами і так відомо. Мучить інше питання: як довго влада збирається закривати очі на здоров’я українців.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*