У кіберполіції України розповіли про боротьбу з хакерами

фото: dpchas.com.ua

Під час спілкування з журналістами телеканалу UATV начальник кіберполіції України Сергій Демедюк заявив, що російські хакери систематично здійснюють кібератаки на український політичний та інформаційний простір. Він додав, що в кіберполіції виникають складнощі з визначенням джерела загрози, оскільки хакери діють відразу з декількох територій.

За словами Демедюка, захист від кібератак є пріоритетним вектором діяльності на тлі майбутніх президентських та парламентських виборів. Також він не заперечує можливості, що Російська Федерація активізується до моменту виборів, тому необхідно підготувати ефективні методи протидії. Начальник кіберполіції зазначив, що спільно з СБУ та іноземними партнерами України готова діяти на випередження та забезпечувати безпеку в державі. Завдяки новітнім технологіям партнерів (США, європейські країни, Канада, Австралія) Україна вже сьогодні успішно фіксує та відбиває більшість спроб вплинути на державні органи, підприємства та інші організації.

Демедюк зазначив, що хакери здійснюють безліч видів кібератак: як прості, так і складні з підвищеним рівнем загрози. Зокрема, він нагадав про так звані black door, які російські хакери готуються використовувати найближчим часом.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*