Американці масово видаляють акаунти у Facebook

фото: i.pinimg.com

В американському виданні The Washington Post опублікували результати дослідження, які свідчать про те, що соціальна мережа Facebook стрімко втрачає популярність серед громадян США. Експерти пов’язують це з кількома скандалами, які спровокували відтік користувачів: зловживання персональними даними, поширення екстремістського контенту та іноземне втручання у вибори президента Сполучених Штатів.

Опитування було проведене дослідницьким центром Pew Research Center з 29 травня по 11 червня. Близько 74% американців, які зареєстровані в Facebook, найчастіше вибирали такі відповіді, як «видалив акаунт», «тривалий час не користуюся додатком» або «змінив параметри конфіденційності». Близько 64% молодих людей посилили захист персональних даних за допомогою зміни параметрів (налаштувань).

Розробники Facebook заявили, що вже відреагували на дану ситуацію і значно спростили процедуру роботи з додатком, зокрема з видаленням та завантаженням інформації. Крім того, працюють над підвищенням рівня безпеки. У Facebook додали, що, не дивлячись на відтік користувачів, активні акаунти в соціальній мережі як і раніше залишаються.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*