Кількість пенсіонерів без пенсій в Україні може різко збільшитися

фото: antikor.com.ua

В рамках пенсійної реформи, яка проводиться в Україні, планується підвищення пенсійного віку. Для того щоб вийти на пенсію в 60 років необхідно буде мати стаж роботи не менше 26 років. Дане нововведення почне діяти з 1 січня 2019 року.

Відповідно до змін, які внесені в закон «Про підвищення пенсій», головним критерієм терміну виходу на пенсію стане стаж роботи. Ті пенсіонери, які досягли 60 років, проте стаж роботи менше ніж 15 років, не зможуть розраховувати на відповідні виплати. Ті, чий стаж роботи складе 15 років зможуть вийти на пенсію тільки в 65 років. У 63 роки на заслужений відпочинок зможуть піти ті, хто мають стаж роботи від 16 до 25 років.

В Україні планують підвищувати вимоги до українських пенсіонерів кожен рік, аж до 2028 року. Зокрема, щорічно необхідний стаж роботи будуть підвищувати на 12 місяців.

У Міністерстві соціальної політики вважають, що подібні вимоги є занадто високими, і тільки кожен другий українець зможе їм відповідати. Решта пенсіонерів змушені будуть працювати до 63 або 65 років. На тлі цього, кількість українців, які вийшли на пенсію, але не отримають відповідні виплати, може збільшитися.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*