Вільні… Від народу

фото: Ukraina.ru

Під стінами Верховної Ради знову не вщухають мітинги. Тут відразу проходять кілька акцій – найчисленніша в підтримку виборчої реформи. Організатори назвали її “Ні! Виборів за законом Януковича”.

Організатор даного заходу вічний бунтар і антикорупціонер Сергій Лещенко. До речі, він, за сумісництвом народний депутат від провладної коаліції (Партія Президента), але при цьому постійно кусає руку привела його в парламент.

Для нього вже увійшло в норму лаяти свого партійного лідера, адже джерело доходів пана Лещенко лежить по ту сторону океану, і він навіть не приховує цього…

Поруч – жінки, що вимагають дотримання гендерних квот в політиці. Але хто з можновладців чує сьогодні слабкі жіночі голоси?

Крім даних громадян на майданчику Верховної Ради видно ще поодинокі пікети з різними вимогами… Але не до них, простих українців, сьогодні звернено увагу «слуг» народу. Адже на порядку денному найважливіше – скоро вибори, і головне піар!

А вам, маленьким українцям, одна відповідь – зачекайте! Зараз вирішуються головні питання (фінанси) і після (можливо) хтось вас помітить…

Так що чекайте, «почуем кожного»! І побільше піару, адже вуха українців вільні для політичної локшини!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*