Львів’янин здійснив напад на священика

фото: apostrophe.ua

У прес-службі прокуратури Львівської області повідомили про кримінальний злочин, в ході якого священик і працівник комунальної служби отримали травми в результаті неконтрольованої агресії з боку місцевого жителя. Чоловік спочатку вступив в словесний конфлікт з комунальним працівником, після чого завдав йому кілька ударів. Священик, який спробував вирішити конфлікт, також постраждав.

У прокуратурі заявили, що інцидент стався 27 серпня у с. Стрілків, де робочі ремонтували дорогу. Підозрюваний вступив в конфлікт з 56-річним робочим, після чого побив його ногами та завдав ударів по голові. Чоловік демонстрував агресію на очах в інших жителів села і церковного служителя. Священик звернувся до підозрюваного з проханням припинити побиття, проте в результаті сам постраждав. У нього зафіксували струс мозку і кілька легких тілесних ушкоджень.

На даний момент суд працює над обранням запобіжного заходу для підозрюваного. Йому пред’явлені звинувачення за фактом хуліганства (ст. 296 Кримінального кодексу України).

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*