Українець засуджений за розповсюдження вірусу на великі компанії

фото: storage.realist.online

Нікопольською міською судовою установою винесено вирок українцю за фактом проведення кібератак на великі українські компанії в минулому році, застосовуючи вірус Petya. Як покарання чоловікові присудили умовне обмеження свободи тривалістю в 1 рік.

Підсудний не спростовував свою причетність до злочину. Згідно з вироком суду між представником прокуратури та обвинуваченим, в присутності адвоката, було прийнято угоду про визнання винуватості.
Протягом даного умовного року засуджений буде змушений відвідувати уповноважений орган пробації, щоб відзначатися й повідомляти про зміну місця проживання та інших даних.

Нікопольські засоби масової інформації розповіли, що підсудний раніше виконував роботу телемайстра, а після слюсаря та інженера сервісного центру по обслуговуванню комп’ютерів. Також має свій відеоблог, де надає поради стосовно ремонту комп’ютерів.

Атака, що організована майстром, є найбільшою за останні роки, оскільки вірус РЕТYА (NОТ РЕТYА) зміг дестабілізувати діяльність банків і державних установ, торговельних мереж по всій території України.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Ілля Ветров

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*