Порошенко планує боротися з російською агресією в Азовському морі

фото: images.unian.net

Український голова Порошенко під час засідання РНБО запропонував створити єдиний координаційний центр, за допомогою якого держава зможе демонструвати адекватну реакцію на ті виклики, що сформувалися в силу обставин на території Азовського моря.

Український лідер звернувся до глави уряду із закликом зробити все можливе, щоб прискорити розробку нової Морської доктрини. І підкреслив, що не можна ігнорувати ситуацію в акваторії Азовського моря.

Крім цього Порошенко звернувся до Міністерства закордонних справ і до Мін’юсту з проханням занести всі ініціативи щодо захисту національних інтересів держави у зв’язку з діями Росії стосовно блокування акваторії Азовського моря і портів. Також визнав за необхідне занести і пункт щодо компенсації з боку Російської Федерації всіх збитків, які понесла не тільки держава, а й вітчизняні виробники.

Для реалізації усіх цих планів президент має намір створити єдиний координаційний центр, за допомогою якого держава зможе давати адекватні відповіді на виклики, що сьогодні виникли навколо ситуації на Азовському морі.

Також відомо, що український голова планує підняти тему санкцій стосовно Російської Федерації через затримку суден в Акваторії Азовського моря вже на наступному засіданні Генеральної асамблеї ООН.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*