У ВРУ затвердили низку угод стосовно членів родини дипломатів

фото: vybory.pravda.com.ua

Нардепи ВРУ затвердили договори України з Португалією та ФРН, згідно з якими у членів родини працівників посольств та консульств з’являється можливість влаштуватися на роботу в державі.

За утвердження законопроекта щодо договору з ФРН віддали свої голоси двісті тридцять один парламентарій. Договір передбачає, що члени родини представників посольства або консульства отримають право влаштовуватися на роботу на території тієї держави, де наразі вони знаходяться. Якщо ці люди змогли влаштуватися на роботу, то необхідності в оформленні дозволу на проживання немає. Те ж саме стосується й договору з Португалією, якому виказали підтримку двісті тридцять народних депутатів.

Підкреслимо, що у ВРУ був затверджений і договір між Кабміном та Федеральною радою Швейцарії стосовно можливості працевлаштування осіб, які є членами родини співробітників посольств, консульств та постійних представництв різноманітних інтернаціональних організацій. Проте вони повинні проживати на території країни, де збираються працювати та мати сумісний побут із представником, якого вони супроводжують.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*