Якщо вам на день виборів виповнилося 60 років, то ваш голос може бути не зарахован

фото: Gogetnews.info

Навесні в Україні плануються вибори Президента, а також почнеться підготовка до виборів парламенту країни. Але вже зараз йде активна підготовка та обговорення даного процесу.

Але ось є петиція, яка пропонує ввести віковий ценз для громадян на виборах, чий-то ідеєю з кандидатів або ж це думка і бажання народу, залишається невідомо.

Так, на сайті Президента від автора Андрія Устенко, з’явилася петиція, основна мета якої – заборонити голосувати громадянам країни, яким на день виборів виповнилося 60 років.

Думка з цього питання розділилися, одні українці підтримують цю пропозицію, вважаючи, що влада в країні повинна обирати молодь, а інші висловлюють своє сильне невдоволення.

«Обібрали пенсіонерів до нитки, тепер позбавляєте їх права голосу! Так може їх в резервацію. Навіщо вони нам потрібні, ми вже всі соки з них випили…»,– йдеться в одному з коментарів до документа.

Те, що дана ідея – пряме порушення конституційних прав і свобод людини, мабуть нікого не бентежить. Або ж це масштабний наступ на конституційні права виборців, боячись отримати на виборах непрогнозований результат?

Ось і дійшла черга до пенсіонерів, мабуть, скоро візьмуться і за підприємців, адже середній клас голосує «гаманцем».

Що ж, мабуть до урн будуть допускатися тільки покупці і «свідки» «Рошен»…

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*