Зерно для хліба з отрутою

фото: yalta.reklama-crimea.com

В той момент, коли український уряд стурбований своїми проблемами виживання, але ніяк не ситуацією в країні в цілому, гинуть люди…

А всьому причиною те, що держава майже не контролює зберігання врожаю зернових, до того ж була скасована ліцензія на проведення фумігації. Внаслідок цього на 10-15% зросла кількість зараження зерна на сільськогосподарських складах. І це не дивно, адже нагляд за складами зернових в Держпродспоживслужбі перестали здійснювати. Склади знаходяться в аварійному стані, однак держава нічого не робить з цього приводу. Раніше проводили фумігацію зерна, щоб хоч якось знищити шкідників та збудників, які з’являються в зернових з-за неправильного зберігання.

Найжахливіше те, що зараз обробку зернових отруйною речовиною, що небезпечна для людини, проводить кожен бажаючий, при цьому не має належної освіти і знань в цій галузі.

За останні п’ять років через безвідповідальне ставлення до фумігації загинуло 5 осіб, а кримінальні справи за цим фактом так і не завели. Винних не знайшли, а неправильну обробку зерна від шкідників продовжують виконувати, що загрожує здоров’ю мешканців нашої держави.

Довідка: фумігація – це знищення шкідників і збудників отруйними речовинами, а саме парами або газами. Обробка спеціальним газом зернопродуктів є обов’язковою в тому випадку, якщо передбачається їх підлогове або силосне зберігання, тобто неправильне.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*