Північна Ірландія має намір подолати політичну безвихідь

фото: img.freepik.com

Міжнародне агентство Reuters повідомило, що уряд Великобританії планує стимулювати переговорний процес в уряді Північної Ірландії, який не функціонує вже 20 місяців. Якщо партії найближчим часом не сядуть за стіл переговорів, то депутатам уряду Північної Ірландії зменшать розмір заробітної плати.

Прем’єр-міністр Північної Ірландії Карен Бредлі виступила ініціатором даного рішення. Вона вважає, що припинення роботи уряду негативно впливає на державні служби, функціонування підприємств, а також на життя населення. Вона зазначила, що Великобританія в листопаді скоротить зарплату депутатам до 7 тис. фунтів стерлінгів. Якщо після цього сторони не домовляться, то розмір зарплати зменшиться ще на 1 тис. фунтів стерлінгів.

Нагадаємо, що уряд Північної Ірландії не функціонує вже 589 днів. Робота була припинена у зв’язку з тим, що члени націоналістичної партії «Шинн Фейн» покинули уряд. Вони заявили, що інтереси Демократичної юніоністської партії в пріоритеті, а це провокує нерівність між членами уряду.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*