Український лідер незадоволений роботою російських слідчих на Донбасі

фото: vesti-ukr.com

Голова української держави незадоволений приїздом слідчих з Росії на Донбас, тому планує підняти це питання на Асамблеї ООН. Про це поінформувала віце-спікер Ради Ірина Геращенко.

Геращенко розповіла, що під час засідання в Мінську, Україна вимагала від Росії передати їй інформацію стосовно групи слідчих, які прибули на Донбас. Вона підкреслила, що на українській території не можуть здійснювати свою діяльність іноземні співробітники слідчих органів без дозволу сторони, що приймає.

Віце-спікер зробила заяву, що російська сторона порушує також і свій КК РФ. У ньому вказано, що слідчі Росії можуть здійснювати свою діяльність тільки у своїй країні. Геращенко додала, що Україна на Асамблеї ООН торкнеться питання, чому слідчі органи з Росії знаходяться на території чужої країни.

Нагадаємо, що нещодавно керівник служби оперативної інформації Федеральної служби безпеки С. Бєсєда розповів, що слідчі з Росії прибудуть у самопроголошену ДНР, щоб допомогти розслідувати подробиці теракту в Донецьку, в якому загинув Олександр Захарченко.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Ілля Ветров

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*