Українські школярі будуть навчатися за британською системою

фото: www.ireviews.com

Один з керівників АППУ Валерій Омельченко розповів, що найближчим часом в українських школах будуть впроваджувати міжнародну систему освіти. Учні початкових класів будуть вивчати програмування, робототехніку, VR/AR, 3D-друк, кібербезпека, створення web-сайтів та управління дрона.

Подібна система навчання існує в британських школах, однак в Україні така система буде тестуватися вперше, і досвід впровадження проекту буде перейматися шкіл у Великобританії. На даний момент відомо, що ця система вимагає чіткого щоденного планування, спеціалізовані методичні посібники на кожен урок, завдання та тестове оцінювання з кожної теми.

Першим навчальним закладом, у якому будуть тестувати таку систему навчання, стане одна з шкіл Києва. Після того, як процес навчання буде налагоджений, і з’явиться розуміння як це повинно бути, цю систему будуть вводити в ужиток і в інших навчальних закладах країни.

Омельченко каже, що в навчальному закладі навчання інформаційним технологіям буде проходити з використанням сучасних матеріалів і методик iCompute. Досвід, який буде отримано в процесі навчання, надалі пошириться серед інших освітніх установ. Всі методичні посібники, програмне забезпечення, програми та планшети будуть надані завдяки проекту «IT-школяр» та міжнародної організації «World ORT».

“IT-школяр” — це громадська ініціатива, мета якої оновити шкільний курс інформатики.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*