В Одесі чеченський бізнесмен побив активіста

фото: ivasi.news

Новинний портал «Таймер Одеса» повідомив, що 4 вересня в одному з банних комплексів Одеси стався інцидент, в результаті якого на одного з місцевих активістів напали та побили. Постраждалим виявився Марк Гордієнко, якого багато хто сприймає як ватажка одного з одеських угруповань. Напад здійснив чеченський бізнесмен Халід Мусаєв.

Гордієнко повідомив, що на нього раптово напали під час того, як він перебував у лазні, де обговорював низку питань з приводу компанії «Агро-Долина». Мусаєва він назвав «чеченським джигітом» і заявив, що бізнесмен завдавав ударів в присутності персоналу. Момент побиття було зафіксовано на камери, де видно, що Гордієнко в цілому отримав дев’ять ударів. При цьому під час побиття його тримали охоронці. Потерпілий одеський активіст заявив, що має намір помститися кривдникові.

Незабаром після інциденту, відео того, як бізнесмен б’є активіста, з’явилося на просторах Інтернету. Відеокамери зафіксували, що Мусаєв завдавав ударів, проте Гордієнко на них не відповідав, а намагався якомога швидше покинути баню.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*