Делегація США заявила про порушення прав кримчан Україною

Керівник делегації громадськості зі Сполучених Штатів Сільвія Демарест заявляє про те, що українська влада приймає низку рішень щодо Кримського півострова, які слід розглядати як порушення прав людини.

Сільвія Демарест підкреслила, що випадки порушень на півострові були зафіксовані. Як приклад представник наводить відключення світла та води на півострові з боку Києва. При цьому делегація прибула в Крим для того, щоб ознайомитися з реально існуючою ситуацією, а після донести ці відомості жителям своєї держави. Всього в делегації налічується чотири учасники.

Відзначається, що в рамках відвідин Кримського півострова делегація має намір побувати в притулку для дітей «Надія», який розташований в Сімферополі. Також запланована зустріч з керівниками кримської Держради. При цьому учасники делегації планують відвідати такі міста, як Ялта та Севастополь.

Учасниця демократичного клубу Санта-Карли Кетрін Мец зазначила, що вона була приємно здивована, коли побачила аеропорт і стан проїзної частини в Сімферополі.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*