Мери трьох міст мають намір перейти на відновлювані енергоресурси

фото: ua.news

Представники адміністрації відразу трьох міст уклали меморандум, згідно з яким передбачається поетапний перехід на використання відновлюваних енергоресурсів. Дану заяву озвучила координатор міжнародної кліматичної організації 350.org С.Романко на прес-конференції в Києві.

Меморандум затвердили представники Житомира, Чорткова та Кам’янця-Подільського. Керівник житомирської міської адміністрації Сергій Сухомлин упевнений, що перейти на використання відновлюваних енергоресурсів цілком можливо до 2050 року. Він підкреслив, що міська рада взяла на себе зобов’язання щодо скорочення викидів вуглекислого газу на двадцять відсотків вже до 2020 року.

Секретар адміністрації Кам’янець-Подільського Дмитро Васильянов звернув увагу на те, що міська влада має намір знизити кількість застосовуваних енергетичних ресурсів на двадцять відсотків, і настільки ж повинні зменшити експлуатацію викопного палива. У місті планують також знизити кількість викидів парникового газу в повітря.

Мер Чорткова Володимир Шматько зазначив, що ще два роки тому міська адміністрація підписала угоду між мерами, а також зайнялася розробкою своєї стратегії щодо сталого розвитку енергетики. Він наголошує, що відповідно до цієї угоди необхідно знизити рівень споживання енергетичних ресурсів та викид вуглекислого газу не менше ніж на тридцять відсотків.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*