Експерти: не варто очікувати повернення українських емігрантів на батьківщину

фото: immigrant.today

Експерти розповіли, чому не варто очікувати повернення українських емігрантів на батьківщину
Після того, як міністр інфраструктури України Володимир Омелян запропонував українцям повернути на батьківщину своїх родичів, які виїхали на підробіток в Росію, експерти проаналізували, наскільки ця пропозиція обґрунтована. Зокрема, заява міністра, що в Україні краща екологія та безпечніше життя, викликала хвилю критики.

Тезу про те, що в Україні сприятливі екологічні умови, спростовують дослідження, які проводилися міжнародними організаціями. Результати свідчать, що на одного українця припадають близько 500 тонн накопичених відходів, а також близько 85 кілограмів шкідливих викидів щороку. Крім того 75% українців п’ють забруднену воду. Катастрофічна ситуація склалася навколо вирубки лісів.

Безпеку проживання в Україні експерти також ставлять під сумнів. Аргументують це тим, що на тлі бойових дій в країні зафіксований незаконний оборот зброї, діють націоналістичні угруповання, функціонують корумповані суди і поліція демонструє безпорадність.

Експерти додали, що тенденція виїзду українців на заробітки за кордон продовжує зберігатися. Багато в чому це обумовлено сприятливими умовами, які пропонує сторона, що приймає.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*