Тимошенко обурена ростом газових тарифів

фото: narodna-pravda.ua

Екс-прем’єр Юлія Тимошенко висловила обурення з приводу заяви голови українського уряду Володимира Гройсмана, який повідомив, що його провини в піднятті тарифів на газ для населення немає.

Тимошенко наголошує, що саме голова уряду і винуватий, оскільки схвалити рішення стосовно зростання цін повинен уряд. Вона впевнена, що Гройсман використовує вимоги Міжнародного валютного фонду лише як відмовку, в той час як істиною метою уряду є монополізація ринку, яка дозволить заробити йому більший прибуток.

Колишній прем’єр наголошує, що такі дії потрібно розцінювати як злочин проти громадян держави. Вона впевнена, що велика кількість людей просто не зможе оплатити ці рахунки, оскільки опалювальний сезон ще не почався, а великій частині населення вже бракує грошей для сплати комунальних послуг. Політик запевняє, що бюджет держави може просто не потягнути такого навантаження. Наразі в бюджеті повинні виділити сімдесят один мільярд гривень для субсидій, та враховуючи нові тарифи, державі потрібно виділити ще майже сім мільярдів. Вона підкреслила, що уряд робить усе, аби зруйнувати державу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*