В Україні обрали кращих танкістів, які поїдуть на міжнародні змагання

фото: Fakty.ictv.ua

На одному з українських полігонів було визначено найкращий танковий взвод ЗСУ. Саме ці військовослужбовці та будуть представляти у наступному році державу на міжнародних змаганнях, що пройдуть у ФРН.

Протягом десяти днів військовослужбовці змагалися за право стати кращою бригадою. На це звання претендували танкісти із восьми команд механізованих та танкових військ, із десантно-штурмових бригад, із морської піхоти, а також їх оперативного полку Нацгвардії.

Бійці повинні були продемонструвати одразу низку умінь, до яких входило управління танками, стрільба з артилерії, стрільба снайперів на танках, розвідка мішеней, навички стрільби у наступі та обороні. Крім цього, військові повинні були продемонструвати здатність евакуювати поранених з поля боя, а також особисту фізичну та стрілецьку підготовку.

У змаганнях зі снайперської стрільби найкращі результати продемонстрували бійці десантних військ, вони ж стали кращі у змаганні під назвою «Танкова карусель». Танкісти із тридцятої та п’ятдесят сьомої бригади показали найвищі результати у вправі під назвою «розвідка цілей». Проте на самих важливих змаганнях, які вирішували долю бійців, найкращі навички продемонстрував танковий взвод двадцять п’ятої окремої повітрянодесантної бригади. Саме вони й будуть представляти свою державу у змаганнях, які пройдуть у ФРН вже наступного року.

Зазначимо, що цей взвод на минулих українських змаганнях став другим, та отримав сертифікат на суму у шістдесят тисяч гривень. До цього протягом двох років у міжнародних змаганнях від України брали участь бійці танкового взводу чотирнадцятої окремої механізованої бригади.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*