У соціальних мережах продовжують висміювати зовнішній вигляд Клімкіна

фото: rus.uatv.ua

Користувачі соціальних мереж продовжують висміювати голову українського МЗС Павла Клімкіна. На цей раз приводом для дотепів стали джинси з одворотами, в яких міністр приїхав на зустріч у Канаді.

У мережі фотографія з’явилася завдяки колишньому голові уряду Миколі Азарову. Він опублікував фото у своєму профілі на Фейсбук та підписав, що міністр закордонних справ Павло Клімкін продовжує радувати своїм зовнішнім виглядом.

фото: rus.uatv.ua

Пізніше Валерій Єгоров зазначив, що київський голова Віталій Кличко прокоментував би це так: «Не тільки всі можуть так вирядитися». Тим самим, натякаючи на не зовсім логічну постановку слів у мовленні голови Київської адміністрації.

Деякі з користувачів соціальних мереж звернули увагу на те, що й сам Президент країни не завжди з’являється на публіці в охайному вигляді. Один з користувачів Сергій Чекан написав, що у Президента та міністра спільний костюм та джинси. Спочатку Президент одягає костюм, в той час, як міністру дістаються джинси, а потім навпаки.

Лариса Войтенко опублікувало коментар, де написала, що таким зовнішнім виглядом міністр просто ганьбить свою країну. Спочатку Порошенко доношує костюми за екс-головою Януковичем, тепер Клімкін у бомжів джинси відбирає. Вона підкреслила, що така неповага до своєї країни – це справжня ганьба. А Єгор Рудін навпаки вважає, що зовнішній вигляд міністра – це ретельно спланований тактичний хід, оскільки всім відомо, що бомжам завжди більше коштів виділяють.

Валерій Сидун зазначив, що фігура у міністра дійсно не типова для чоловіка, проте раніше він носив костюми. Він підкреслив, що йому дуже шкода, що такі особи представляють Україну.

Одночасно з цим, Марія Єрусалимська закликала до порівняння Клімкіна та міністра закордонних справ Російської Федерації Лаврова. Вони обидва займають однакову посаду, однак тільки Клімкін виглядає як клоун.

Зазначимо, що інтернет-користувачі вже не в перший раз висміюють міністра за його зовнішній вигляд. Минулого місяця приводом для дотепів в соціальних мережах став виступ Клімкіна у прифронтовій Авдіївці. Міністр одягнув джинси, які, на думку користувачів, великі йому як мінімум на розмір.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*