Дві одеситки пограбували та поранили ножем туриста

Ru.narodna-pravda.ua

У прес-центрі Нацполіції в Одесі інформують, що у місті дві дівчини скоїли напад з ножем на іноземного громадянина, який запросив їх до себе додому. Зазначається, що одна з дівчат була неповнолітня.

Дівчата за допомогою речовин, які мають сльозогінну дію, завдали низку ударів ножем іноземному громадянину. Відзначається, що вік чоловіка досягає шістдесяти дев’яти років. Після того, як злочинниці завдали кілька ножових ударів іноземцю, вони викрали його майно та гроші.

У поліції повідомляють, що жертвою злочинниць виявився громадянин європейської країни. Зі зловмисницями чоловік познайомився в Одесі на вулиці. Він запросив дівчат до себе додому, однак ті вирішили пограбувати іноземного громадянина. Спочатку дівчата вирішили застосувати засоби сльозогінної дії, а вже після вдарили туриста ножем.

Зловмисниці викрали у чоловіка два мобільних телефони, а також ноутбук та гроші.
Співробітникам правоохоронних структур вдалося знайти злочинниць, якими виявились дві мешканки міста у віці двадцяти двох та чотирнадцяти років.

На підставі даного злочину, ведеться досудове слідство, а також відкрито кримінальну справу за частиною 2 статті 187 КК України.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*