“Іронія долі” по-американськи

фото: Blairdefense.com

За інформацією ВВС відомо, що в Сполучених Штатах в штаті Техас співробітниця правоохоронних органів, коли поверталася додому після служби, зайшла не в ту квартиру та вбила свого двадцятишестирічного сусіда, бо подумала, що той незаконним шляхом проник в її помешкання.

Інцидент стався в житловому комплексі, який знаходиться поблизу від відділення поліції. Чоловіка з вогнепальним пораненням відвезли в медичний заклад, проте лікарі так й не змогли зберегти йому життя. Поки триватиме слідство, співробітниця поліції відсторонена від виконання своїх обов’язків.

Медики взяли у жінки кров на експертизу для того, щоб виявити чи перебувала вона в стані алкогольного сп’яніння або під впливом наркотичних засобів. На даний момент співробітники правоохоронних органів оформлюють ордер для її арешту.

Після того, як мати загиблого дізналася про трагедію, вона прийшла в шок. Вона не розуміє, наскільки потрібно бути божевільною, щоб не усвідомити, що жінка знаходиться не в себе у квартирі. Загиблий був неодружений, тому у квартирі речі виглядали зовсім по-іншому. Крім цього, вона не розуміє, невже співробітницю поліції не насторожив той факт, що при спробі відкрити двері її ключ не підійшов до замку.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*