Канадський міністр відзначила роль українців у розвитку демократії в Канаді

фото: Ukraine.web2ua.com

Канадський міністр науки та спорту Крісті Данкан виступила із заявою, що Канада гарантує постійну підтримку українській стороні. Виступ був приурочений до дня канадсько-українського населення. Вона зазначила, що в країні все також надають підтримку українському народу, а також непорушності кордонів держави.

Крім цього, міністр звернула увагу, що канадська сторона й надалі має намір розвивати дружні та партнерські відносини з Україною. Данкан зазначила, що українські громадяни, які проживають на території Канади внесли великий вклад у розвиток канадського суспільства як в економічній сфері, так й в політичній, в тому числі, українці багато зробили для розвитку канадської демократії.

Голова міністерства звернула увагу й на те, що зараз Канада виступає в якості одного з найбільших союзників, а також донором в області інтернаціональної допомоги для України. Канадська влада чесно виконує свої зобов’язання перед українським народом.

Одночасно з цим, Данкан висловила подяку українським колегам за те, що вони залишаються прихильниками тривалого співробітництва та дружби двох держав.

Зазначимо, що раніше Канада погодилася на надання фінансової допомоги Україні, а також дозволила здійснювати постачання летальної зброї в країну. Минулого місяця між країнами був укладений договір про постачання снайперського озброєння.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*