Моряків, із буксира «Шквал» що зазнав лиха, вдалося врятувати

фото: Port.odessa.ua

Поблизу села Героєвка, яке розташоване біля Керчі, не допливши два кілометри до берега, буксир «Шквал» зазнав лихо, проте всіх моряків вдалося врятувати. Подія сталася в суботу біля берегів Криму в Керченській протоці.

У прес-центрі міністерства надзвичайних ситуацій регіону повідомили, що зараз всі члени екіпажу знаходяться на суховантажі. Вони всі живі і їх здоров’ю нічого не загрожує. Зараз моряки чекають катер, на якому вони зможуть дістатися до берега. За попередніми даними, причиною лиха буксира стала злам в кермовому пристрої. Також капітан повідомляв про те, що судно залило дощовою водою.

Зазначимо, що до цього стало відомо, що буксир «Шквал» у водах Чорного моря подав запит про допомогу. Моряки спішно покинули судно та за допомогою плота попрямували до берега Криму. Повідомляється, що участь в операції з порятунку моряків брали відразу два буксири. Крім цього, два рятувальні вертольоти заявляли про готовність вилетіти з аеропорту Сімферополя.

Трохи пізніше один з буксирів «Меркурій» в морі, недалеко від берега, виявив пліт, на якому перебувало семеро членів екіпажу. Однак спочатку покинути пліт не було можливості, оскільки в морі бушував сильний шторм.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*