Порошенко прийняв рішення про участь у виборах

фото: bykvu.com

Заступник міністра з питань окупованих територій та ВПЛ Георгій Тука повідомив, що чинний український голова Порошенко вже визначився з рішенням щодо участі в Президентських перегонах, які пройдуть в наступному році. При цьому, Тука звертає увагу, що він не обізнаний про те, чи було це рішення прийнято офіційно. Проте у тому, що Порошенко буде балотуватися на майбутніх виборах він не сумнівається.

Тука підкреслив, що відомості про те, що він є членом команди чинного голови Порошенко, не є істинними. При цьому, він підкреслив, що дуже шанобливо ставиться до голови держави, але ніколи не входив у блок Петра Порошенка. Він взагалі не має ніякого відношення до діяльності політичного лідера. Він додав, що його керівником є голова українського уряду Володимир Гройсман.

Відзначимо, що на даний момент чинний Президент не виступав з офіційною заявою, що має намір брати участь у Президентських перегонах. Однак команда лідера вже розпочала підготовку з виборчої кампанії, при цьому головою виборчого штабу став Віталій Ковальчук, який обіймає посаду заступника голови адміністрації Президента.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*