В Україні прокоментували ідею щодо скасування мораторію на продаж землі

фото: ukranews.com

Іван Міклош, який керує групою радників прем’єр-міністра України, заявив, що скасування мораторію на продаж сільськогосподарських земель є необхідним кроком на шляху до розвитку економіки. З іншого боку це може обернуться серйозними фінансовими витратами для країни.

На думку Міклоша, існування мораторію значно обмежує права власників сільськогосподарських земель. Замість того, щоб вільно продавати свої ділянки, й тим самим сприяти розвитку регіонів та створенню малого і середнього бізнесу, аграрії змушені здавати землю в оренду за низькими цінами. В Європейському суді назвали мораторій спробою обмежити права людини.

У той же час Міклош вважає, що скасування мораторію може негативно вплинути на сплату податків і розмір грошових надходжень до бюджету. Тому необхідно продумати, як уникнути економічних ризиків, оскільки мораторій в будь-якому випадку повинен бути скасований.

Протилежної точки зору дотримується нардеп Сергій Хлань. Він вважає, що скасування мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення може привести до неконтрольованого ринку.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*