Кількість загиблих на о. Хоккайдо продовжує зростати

фото: images.glavred.info

Китайська радіостанція China Plus повідомила, що в результаті потужного землетрусу, який стався 6 вересня на острові Хоккайдо (Японія), загинула 51 людина. Раніше рятувальники заявили, що знайдені 16 загиблих, але після тривалих пошуків вдалося виявити тіла ще 5 осіб.

Деякі експерти називають землетрус на о. Хоккайдо одним з найсильніших в Японії за останні кілька років. Його магнітуда склала 6,6 бала, майже досягнувши найвищої позначки. Ситуація ускладнилася через те, що потужні підземні поштовхи спровокували зсуви, які накрили місто Ацумі.

У прес-службі уряду повідомили, що на даний момент пошуком зниклих безвісти та наданням допомоги постраждалим займаються пожежники, поліцейські, берегова охорона та сили самооборони. Всього до рятувальних робіт залучено 40 тис. осіб.

Відповідно до зведення урядового агентства Хоккайдо 9 вересня на 5 годину ранку за місцевим часом, 5788 осіб були евакуйовані в 178 притулків разом з 12 містами та селищами на Хоккайдо. Кількість будівель, які постраждали від землетрусу, досягло не менше 73.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*