Українці виступили «за» легалізацію імпортних авто 10-річної давності

фото: Autonews.ua

Влітку поточного року соціологічна група «Рейтинг» провела опитування в Україні, з метою виявити ставлення українців до проблеми «євроблях». Головне питання, поставлене респондентам, це «Як Ви ставитеся до імпорту автомобілів, яким понад 10 років?». Результати опитування демонструють неоднозначне ставлення українців до цієї проблеми.

За те, щоб заборонити ввезення автомобілів 10-річної давності з-за кордону, виступили 34% респондентів. Протилежної точки зору (тобто «за» легалізацію) дотримуються 47% опитаних. Решта учасників опитування не визначилися зі своєю позицією з даного питання.

Окремо респондентам було поставлено питання з приводу того, як вони ставляться до зменшення / збільшення податків на імпортні авто. 16% опитаних заявили, що податки не повинні зменшуватися, оскільки це негативно вплине на грошові надходження до держбюджету. За зниження податків виступили 62% респондентів, аргументувавши це тим, що покупка імпортних автомобілів повинна бути більш доступною.

Даною позиції дотримуються молоді люди та забезпечені, які або вже придбали автомобіль на єврономерах, або планують це зробити. Решта респондентів – не визначились.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*