Порошенко заявив, що не погодиться на мир з Росією

фото: Gorod.lv

В ході інтерв’ю місцевому каналу Житомирщини “СК1” український голова Порошенко повідомив, що Україна в жодному разі не погодиться на встановлення миру з Російською Федерацією на умови капітуляції. Він звертає увагу, що чим більше буде потужність вітчизняних збройних сил, тим швидше настане мир. Чим більше буде підтримка з боку світового спільноти, тим швидше настане мир. Коли у лідера запитали, коли ж саме настане мир, він відповів, що з його боку нечесно давати обіцянки щодо таких строків. Він заявив, що не хоче поводитися як популісти, метою яких виступає обман громадян.

Порошенко розповів, що зараз в країні роблять все можливе для того, щоб в державі була стратегічна перспектива ефективної системи безпеки. Одним з кроків до цієї мети виступає й Закон про нацбезпеку. Разом з тим, лідер впевнений, що дуже важливо прописати євроатлантичний курс країни в Конституцію.

Політик зазначає, що країна буде дотримуватися курсу в Європу та не потерпить погроз на свою адресу, у тому числі це стосується й ситуації на Азові. Він розповів, що в ході останнього засідання РНБО були розроблені дії та реакція, які включають до себе заходи не тільки військового та економічного характеру, а й політичного та юридичного. Він додав, що Російська Федерація повинна понести відповідальність за те, що порушує міжнародне право.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*