Полторак розповів про майбутню реформу військової освіти

фото: Mil.gov.ua

Голова Міністерства оборони Полторак, знаходячись у Харкові, під час урочистих заходів, які були присвячені до дня танкових військ, зробив заяву, що вже в наступному році в країні планується масштабна реформа військової освіти. Під реформування підпадуть одразу два заклади в яких навчають військовослужбовців.

Полторак підкреслив, що державі потрібно докласти ще багато зусиль у військовій сфері. Потрібно в першу чергу змінити методи підготовки військовослужбовців. Вже в наступному році потрібно перейти на новий етап реформування військової освіти. При цьому, вище вказані заклади будуть знаходитись у центрі реформ.

Крім цього, міністр виступив із привітанням на честь Дня танкових військ. Він заявив, що хоче привітати кожного юнака, що зараз знаходиться у строю. Він підкреслив, що вони обрали дуже гідну професію – захищати країну, родичів та своє майбутнє. Головним завдання керівництва навчальних закладів та курсантів стане не просто вдосконалення наявної матеріально-технічної бази, але й вивчення досвіду, який можна здобути під час військових дій. Міністр зауважив, що багато близьких та родичів кожного з присутніх свого часу віддали життя для того, щоб зараз можна було провести це свято.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*