Умань любить Трампа

фото: News.yandex.ua

Зі всієї земної кулі в Умань прибули понад 19 000 паломників-хасидів для святкування іудейського Нового року Рош Ха-Шана, і також відвідати єврейське кладовище, де похований засновник брацлавського (бресловского) хасидизму Раббі Нахман. До могили цадика, яка вважається у хасидів самим святим місцем, щороку масово стікаються паломники, в основному з Ізраїлю, США і Франції.

Безпеку хасидів охороняють 600 українських нацполіцейських, а також поліцейські з Ізраїлю.

Наші поліцейські тільки охороняють паломників, зауваження їм не роблять, не штрафують, так як мають негласний наказ від влади, так і якщо спробувати їм (хасидам) зробити зауваження, то це вийде собі дорожче. Зазначимо, що українська поліція перебуває тільки по периметру займаної для гулянь території, а всередині знаходяться ізраїльські поліцейські.

Також з кожним роком уманським комунальним службам все важче впоратися з хасидами, які просто завалюють мотлохом все місто.

фото: News.yandex.ua

Сміттєві купи ростуть просто з величезною швидкістю, адже по вірі хасидів, в ці дні їм не можна працювати, тільки готувати їжу. Дуже часто буває так, що паломники, де стоять, там і кидають сміття.

Також багато жителі Умані обурені вивісками на івриті, гучною музикою. Ну і останньою крапкою у місцевих жителів став банер «Умань любить Трампа», який встановили паломники в місті.

Для місцевих жителів не зрозуміло, яке відношення Трамп має до Умані?

фото: News.yandex.ua

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*