Порошенко та Турчинов висловили свої привітання з Днем танкових військ

фото: Kharkivoda.gov.ua

Вітчизняних танкістів з Днем танкових військ привітали голова країни Порошенко та секретар РНБО Турчинов.

Дев’ятого вересня на офіційному сайті Президента з’явилось повідомлення із привітанням. Політик написав, що вітає усіх службовців танкових військ із їх Святом. Він зазначив, що танкові війська неодноразово демонстрували вміння та здатність якісно виконувати завдання різної складності у різноманітних видах бою. Водночас, лідер підкреслив той факт, що вітчизняні танкісти демонструють не тільки високу майстерність та стійкість, але й рішучість у боротьбі з державою-агресором. Вітчизняні службовці танкових військ вже довели, що вони добре володіють навичками ведення війни, та ворог вже встиг випробувати на собі міць українських танкових військ.

Не залишив без привітання танкістів й секретар Ради нацбезпеки й оборони Олександр Турчинов. Він підкреслив, що військовослужбовці танкових військ – це гордість ЗСУ та держави в цілому. Вони демонструють та доводять незламну могутність країни та її бойовий потенціал.

На офіційному сайті РНБО вже зранку оприлюднили привітання в якому Турчинов зазначив, що танкіст – це не просто професія, а покликання. Лише справжні чоловіки із залізним характером можуть служити у танкових військах. Вони завжди готові стати на захист держави та дати гідну відповідь ворогу. С того часу, як Росія почала проявляти агресію, танкісти постійно дають відсіч військам ворога на Донбасі, обороняють кордони держави.

Турчинов характеризує дії військових як сміливі, рішучі та професійні. Він додав, що сучасні танкісти зберігають кращі традиції українських збройних сил. Окрім самих військових, Турчинов не залишив без уваги й роботу наукових працівників та інженерів, які працюють для розвитку танкобудівної сфери країни. Він підкреслив, що саме завдяки їм, вітчизняна техніка нічим не гірша за світову.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*