«Мотор Січ» планує постачати двигуни російським компаніям

фото: Vv.com.ua

Керівник української «Мотор Січ» В’ячеслав Богуслаєв інформує про те, що підприємство ініціювало початок процесу сертифікації нового турбогвинтового двигуна. Відзначається, що після отримання сертифіката, двигун експортуватиметься в Росію на Уральський завод цивільної авіації. Він зазначив, що компанія вже направила заявку для отримання сертифіката. Також з російським заводом був підписаний договір, згідно з яким передбачається можлива заміна двигунів на літаку L-410 на нові зразки.

Одночасно з цим, гендиректор уральського заводу Вадим Бадеха інформує, що зараз дійсно знаходиться на обговоренні питання про заміщення старих двигунів літака L-410 новими більш сучасними зразками. Він підкреслив, що як тільки їх поставлять на завод, вони будуть підлягати випробуванням, за результатами яких й буде прийнято рішення про заміну. Він пояснив, що зараз ці двигуни вважаються кращими та, якщо в ході тестування всі ці характеристики будуть підтверджені, то завод прийме відповідне рішення.

Зазначимо, що ще 6 вересня з’явилася інформація про те, що Таганрозький авіаційний науково-технічний комплекс обмірковує рішення про те, щоб зробити замовлення в українського підприємства на постачання двигунів Д-436.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*