В Google заблокували рекламні оголошення Навального

фото: ua.krymr.com

Корпорація Google на YouTube заблокувала значну частину платної реклами, яка містила в собі інформацію щодо проведення мітингів російського політика з опозиційними поглядами Олексія Навального, які повинні пройти вже дев’ятого вересня. Основною причиною мітингу стало впровадження пенсійної реформи в Росії.

Інфвормвидання «Еспресо» передає, що про блокування повідомив екс-голова передвиборчого штабу Навального Леонід Волков у своєму профілі в соціальних мережах. Він пише, що такими діями транснаціональна компанія перший раз виконала нелегальні вимоги державної влади. Однодумець Навального опублікував в мережі скріншоти, на яких видно, що більшість рекламних роликів заблокували нібито на юридичних підставах. Він наголошує, що ролики заблокували вночі, а реальною причиною блокувань став лист, який корпорації надіслала ЦВК. Волков зазначив, що корпорація заблокувала майже сорок роликів.

Крім цього, Волков повідомив, що блокуванні піддалися й оголошення у тих містах країни, де мітинг був узгоджений з місцевою владою. При цьому вибори в цей день ні в одному з тих міст не планувалися. Він зазначив, що в корпорації не можуть зрозуміти, що в ситуації, яка склалася у Російській Федерації, подібні вимоги керівництва країни суперечать Закону. Представники опозиції вже відправили скаргу у компанію. Крім цього, вони планують надіслати позов до суду.

Водночас у корпорації пояснили, що вони приділяють увагу всім зверненням від державної влади, які мають обґрунтовану позицію. При цьому розміщення реклами повинне відповідати місцевим Законам, а також рекламній політиці компанії.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*