Мешканці більш ніж ста країн світу вийшли на демонстрації в захист клімату

фото: Rubryka.com

Восьмого вересня в ста країнах світу пройшли масштабні акції, основною темою яких стали кліматичні зміни. Вони здійснилися в ході кампанії «Rise for Climate». Перші демонстрації пройшли в таїландській столиці Бангкок. У них взяли участь кілька десятків рибалок, чия діяльність безпосередньо пов’язана з природою й зараз їй загрожує небезпека через кліматичні зміни.

У французькій столиці тисячі громадян вийшли на демонстрацію, яка проводилась в підтримку захисту клімату. Правоохоронці повідомили, що в демонстрації взяли участь понад вісімнадцять з половиною тисяч громадян. Разом з тим, організатори заходу наводять цифри до п’ятдесяти тисяч чоловік. Самі демонстрації проходили майже в п’ятдесяти містах країни, загальна чисельність учасників сягає ста п’ятнадцяти тисяч громадян.

В Австралійському місті Сідней мітинг організували на борту судна, яке знаходиться недалеко від Оперного театру. У Філіппінах мітинги проходили за участю понад вісімсот громадян, які висловлювали протест залежності держави від вугілля. В Сполучених Штатах у Сан-Франциско активісти вдалися до серйозної критики голови держави Трампа.

Самі акції, присвячені кліматичним змінам, пройшли по всьому світу. Організатори акції звертаються з закликом поступово зменшувати використання викопного палива, а в майбутньому взагалі перейти на поновлювані енергоресурси.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*