Інновація у американсько-українських командно-штабних навчаннях

фото: Sobkor.net

Цьогорічні мультинаціональні американсько-українські командно-штабні навчання, до яких було залучено й війська «Репід Трайдент — 2018» у різноманітних сферах можна визнати інноваційними. Цього року у навчаннях вперше бере участь мультинаціональний відділ цивільно-військового співробітництва.

Голова відділу управління ЦВС ЗСУ Владислав Кравченко повідомив, що сучасне розуміння війни дуже відрізняється від того, як його розуміє багато людей. Посилаючись на досвід боротьби українських військовослужбовців з російською агресією, підполковник стверджує, що при військових діях основною метою збройних сил повинен залишатись захист цивільних громадян. При цьому, він зазначив, що не важливо, на якій території ведуться бойові дії. Кравченко впевнений, що захист цивільних громадян не зводиться лише до забезпечення фізичної безпеки. Захищаючи населення, держава повинна вирішувати й низку гуманітарних проблем, які виникли в регіоні. На цих підставах збройні сили ще у 2014 році створили структури ЦВС.

Основна мета таких структур – забезпечення допомогою цивільних громадян, а також співпраця збройних сил з урядовими та іншими структурами. за ті чотири роки, що триває війна на Донбасі, такі структури підтвердили своє ефективність та необхідність. Виходячи з цього, було прийнято рішення включити їх до навчань у цьому році.

Для того, щоб реалістично відтворити ситуації, які виникали процесі АТО або ООС, було вирішено організувати під час навчань дві польові групи ЦВС. До складу цих груп увійшли не тільки військовослужбовці збройних сил, а й Нацгвардія та військовослужбовці армії Сполучених Штатів.

Полковник Дмитро Макаров висловив сподівання, що такий досвід стане для службовців не тільки цікавим, але й корисним.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*