Зарплата заступника Луценка – плювок в обличчя громадянам України

фото: glasno.com.ua

Заробітна плата заступник генпрокурора Юрія Столярчука в серпні нинішнього року перевищила 425 000 гривень в той час, коли українці ледве зводять кінці з кінцями.

Політолог Андрій Золотарьов назвав це верхом цинізму і натуральній глузуванням щодо простого народу України. Він зазначив, що прем’єр-міністр Володимир Гройсман в минулу п’ятницю чітко дав зрозуміти у своєму виступі, що ситуація в країні наближається до переддефолтної.

Золотарьов додав, що чиновники Генеральної прокуратури часто влаштовують собі “свято життя” наостанок, коли держава опиняється на межі дефолту.

За словами журналістів, нинішня зарплата Столярчука в 3,5 раза перевищила суми попередніх місяців. Його чистий оклад без надбавок, премій та матеріальної допомоги, становить 32 000 гривень.

У виданні Bihus.info згадується, що дисциплінарна комісія зробила догану заступнику Луценка в 2017-тому році. Мова йшла про закриття епізоду у справі колишнього Генерального прокурора Віктора Пшонки.

«По суті, Столярчук повинен був позбутися всяких премій, але Юрій Луценко чомусь вирішив не підписувати наказ про винесення покарання. Навпаки, відразу після стягнення комісії, він отримав премію розміром у сто сорок відсотків посадового окладу» – пишуть у виданні.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*