У Нацбанку прийняли рішення про перегляд економічного прогнозу

фото: Hyser.com.ua

У прес-центрі НБУ повідомляють, що зараз йде перегляд прогнозу, в нього будуть занесені зміни, які пов’язані з результатами візиту місії МВФ. З його результатами можна буде ознайомитися на прес-конференції, яка відбудеться 25 жовтня. Крім цього, результати з’являться й у звіті, який опублікують вже на початку листопада.

У Нацбанку підкреслюють, що на даний момент прогноз, який був зроблений раніше, не втрачає своєї актуальності. Згідно з ним передбачається, що зростання газових тарифів буде здійснювати поетапно. На першому етапі, який запланований на цей рік, ціни на газ зростуть на 25%. Другий етап пройде в наступному році, газові тарифи піднімуться ще на 15%.

Раніше повідомлялося, що ще шостого вересня в українській столиці місія МВФ розпочала свою роботу. Одне з основних питань зачепить тему фінансування з боку МВФ для підтримки стабільності української економіки.

Зазначимо, що український уряд веде з МВФ безперервний переговорний процес щодо чергового грошового переказу ще з минулого року. Однак для того, щоб отримати транш, уряду країни необхідно виконати низку умов, які висуває Фонд. Ключовими умовами МВФ є зміна цінової політики на газ для населення держави, а також створення в країні Антикорупційного Суду. Крім цього, українська влада повинна дотримуватися встановлених меж дефіциту бюджетних коштів.

До цього в НБУ повідомляли, що для встановлення стабільності в українській економіці, країні необхідно отримати ще щонайменше два транші.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*