МОЗ Румунії попереджає про лихоманку Західного Нілу

фото: Vaaju.com

У румунському МОЗ інформують, що в період з травня по вересень медики зафіксували близько ста сімдесяти випадків захворювань, причиною яких став вірус лихоманки Західного Нілу. В результаті зараження, зафіксували сімнадцять випадків летального результату.

Найбільшу кількість жертв виявили в румунській столиці. Там від вірусу загинули шість громадян. В Яссах було зафіксовано три випадки летального результату, в той час як в повіті Олт – два. Ще в низці румунських міст було зареєстровано по одному випадку летального результату.

У відомстві звертають увагу на те, що у багатьох випадках вірус спровокований укусами комах, в тому числі й комарів. При цьому, дезінфекцію територій на даний момент провести неможливо, оскільки в країні не припиняються сильні зливи. У МОЗ звернулися до населення із закликом дотримуватися гігієнічних норм, а також норм безпеки.

При цьому, при можливості не потрібно відвідувати ті місця, де можна виявити скупчення комарів. До таких місць можна віднести річки та водойми. При цьому, у Міністерстві звертають увагу на те, що вірус можуть переносити тільки птахи й комахи. Можливість заразитися від людини виключається.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*