У Польщі невідомі спалили авто активіста українського об’єднання

фото: Pozhar.info

Інформвидання «ПРОстір» інформує, що в одному з польських повітів восьмого вересня в нічний час доби невідомі підпалили машину члена українського Об’єднання лемків Адама Вевюрки.

У польському місті Легніца поблизу четвертої школи, на паркуванні перебувала машина активіста. Він зазначає, що завжди залишає там автомобіль, оскільки працює вчителем у цій школі. Він повідомляє, що ще в п’ятницю, після третьої години дня, залишив свій автомобіль на паркуванні, після чого попрямував на нараду Об’єднання лемків, яка проходила в Горлицях на іншому автомобілі. Вже там він дізнався, що його машину спалили.

Крім цього, потерпілий зазначив, що поки правоохоронці не намагалися вийти з ним на зв’язок. Однак, коли рятувальні служби намагалися ліквідувати пожежу, там були присутні співробітники поліції. На даний момент правоохоронці по камерах спостереження намагаються з’ясувати деталі інциденту.

Відомо, що Вевюрка є не тільки активістом Об’єднання лемків, але й активно бере участь у політичній діяльності місцевого самоврядування. Він балотується в повітову раду Легніца від «Громадянської коаліції», яка пов’язана з опозицією.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*