Кравчук розповів, хто може стати наступним Президентом України

фото: www.corporatecomplianceinsights.com

В ході спілкування з журналістами колишній Президент України Леонід Кравчук висловив своє припущення з приводу того, хто стане шостим Президентом України. На думку Кравчука, очолити державу може людина, яка раніше не брала участі в політичному житті країни.

Кравчук зазначив, що за результатами майбутніх Президентських виборів до влади може прийти людина, яка не знає законів функціонування політики та суспільного життя. Швидше за все, цією людиною стане той, хто ніколи не фігурував в корупційних справах, в кого повірять виборці, і хто раніше не займався політикою.

На думку Кравчука, такий Президент не змінить ситуацію, що склалася в Україні. Однак, якщо в його передвиборчій програмі буде проголошений курс на мир, боротьбу з бідністю та корупцією, то населення України проголосує за нього, оскільки давно вже розчарувалося в інших кандидатах.

Екс-президент додав, що бізнесмен є найменш бажаним кандидатом на пост Президента України, оскільки буде керувати за принципами бізнесу, а не орієнтуючись на суспільні потреби.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*