Затриманий головний браконьєр Чорнобильської зони

фото: Youtube.com

У прес-службі української Асоціації рибалок повідомили про проведення антибраконьєрського рейду на річці Прип’ять. В результаті вдалося застати на місці злочину старшого єгеря Чорнобильської зони, який незаконно ловив рибу в місцевих водах. Всього було виявлено 700 кілограмів риби, а також спеціальне обладнання для риболовлі (електрична вудка та ящики з сіткою).

В Асоціації рибалок заявили, що старший єгер давно відомий як головний браконьєр Чорнобильської зони. Однак затримати його не могли через те, що у браконьєра були зв’язки в рибінспекції та серед високопоставлених осіб. Для них старший єгер організовував «сафарі», в ході яких можна було полювати на звірів та ловити рибу. Місцеві жителі також знали про те, чим промишляє єгер, але не могли вплинути на ситуацію.

Відомо, що браконьєр діяв не один, а з рештою членів єгерської служби. У поліції на даний момент ведуть розслідування, де фігурують відразу кілька членів служби. Старший єгер знаходиться в лікарні, де, на думку представників Асоціації рибалок, очікує дій з боку своїх «покровителів».

У разі якщо вину головного єгеря буде доведено, на нього очікує штраф (від 1700 до 6800 грн) або позбавлення волі на строк до 3 років.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*